SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
589 401 €
(3 754 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
157 m²
Rua Princesa Isabel, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan157 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Sofisticação, tecnologia e exclusividade em um só endereço.

Este apartamento no Simmetria Campo Belo é a tradução perfeita do morar moderno, em um co...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Moderni stilVisoki stropoviOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiPametni uređajiSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Princesa Isabel, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu