SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
579 644 €
(3 133 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
185 m²
Rua Vespasiano, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan185 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este refinado apartamento de 185 m² localizado no prestigiado bairro da Vila Romana, em São Paulo, oferece um estilo de vida excepcional. Construído e...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Vespasiano, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu