SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
545 224 €
(1 817 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
300 m²
RUA ITAPIMIRUM, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan300 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Descubra o privilégio de viver com exclusividade em um dos endereços mais desejados da Zona Sul de São Paulo. Este sofisticado apartamento de 300m² un...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledKatOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaKadaTuš kabinaZaseban wcHodnikKuhinjski aparatiKaminBojlerPerilica rubljaPametni uređajiSigurnostDrveni podPločiceVisoki stropoviDrvene gredeNakon renovacijePrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

RUA ITAPIMIRUM, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Slični oglasi

Slično u inozemstvu