SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
469 932 €
(2 361 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
199 m²
RUA ABILIO SOARES, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan199 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento com sala de jantar, sala de estar com lareira, copa, despensa , escritório, 02 varandas, closet, cozinha ampla, lavanderia, 03 banheiros c...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledKuhinjski aparatiKaminTuš kabinaSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

RUA ABILIO SOARES, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu