Popis ponuda
18
18
18
427 209 €
(3 096 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
138 m²
Rua Manuel da Nóbrega, São Paulo
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
138 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Apartamento de 138m² no Paraíso, 3 suítes, 3 vagas Condomínio Gran Paradiso
Este apartamento de 138,75 m² de área útil, situado no 12º andar do Cond...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Kat
Kuhinjski aparati
Perilica rublja
Prirodno svjetlo
Pogled
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
2dana
Ažurirano:
2dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua Manuel da Nóbrega, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2