SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
392 877 €
(1 836 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
214 m²
RUA TUIUCUE, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan214 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este amplo e sofisticado apartamento de 214 m² oferece todo o espaço e conforto que você procura para a sua família. Com 4 dormitórios, sendo 3 suítes...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

RUA TUIUCUE, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu