SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
339 901 €
(2 575 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
132 m²
RUA OCRISIA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan132 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento novo de alto padrão com 3 suítes, varanda gourmet e lazer estilo resort no Unique Green Emerald City América

Se você busca um apartament...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakZaseban wcKuhinjski aparatiDrveni pod

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

RUA OCRISIA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu