SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
317 976 €
(2 193 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
145 m²
RUA SELMA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan145 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Descubra o futuro da moradia com nosso projeto inovador que une o luxo de uma casa com a praticidade de um condomínio. Nosso empreendimento é totalmen...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

RUA SELMA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Slični oglasi

Slično u inozemstvu