SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
299 212 €
(5 541 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
54 m²
RUA HADDOCK LOBO, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan54 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Cobertura Duplex Charmosa com Amplo Terraço Exclusividade e Conforto

Descubra esta incrível cobertura duplex, perfeita para quem busca sofisticação ...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

RUA HADDOCK LOBO, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu