SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
271 545 €
(3 771 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
72 m²
RUA SUSANO, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan72 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento Giardino ou Studio Garden com 72m² e 2 vagas de garagem no Jardim Paulista

Studio com quintal e duas vagas de garagem? Sim! Aqui, o conce...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

RUA SUSANO, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu