SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
267 085 €
(3 297 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
81 m²
Rua Barão do Triunfo, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan81 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento no Campo Belo, São Paulo. Com 81 m² de área útil, este imóvel oferece três quartos, sendo uma suíte e dois banheiros. A planta é...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua Barão do Triunfo, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu