SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
256 319 €
(1 440 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
178 m²
RUA DA MEACAO, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan178 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excelente cobertura na Vila Regente Feijó com Três Dormitórios Sendo Uma Linda Suite- Com Sala Ampla para Dois Ambientes Com Sacada - cozinha - banh...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledKatOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaTuš kabinaHodnikKuhinjski aparatiSigurnostPločiceVisoki stropoviPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

RUA DA MEACAO, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Omega Assessoria E Administração Ltda

Slični oglasi

Slično u inozemstvu