SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
237 367 €
(3 891 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
61 m²
RUA NOVA YORK, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan61 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

* Apartamento com 1 Suíte e Varanda no Habitarte Verde Brooklin *

* Apartamento com 61m² no Condomínio Habitarte Verde, no Brooklin, com 1 dormitóri...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

RUA NOVA YORK, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Ganan Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu