SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
237 367 €
(2 525 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
94 m²
RUA CACILDA BECKER, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan94 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Condominio Brook no Brooklin, Apartamento de 94m² com 3 suítes, 2 vagas. Apartamento de 94m² com 3 suítes, sala, cozinha, área de serviço, 3 banheiros...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

RUA CACILDA BECKER, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Slični oglasi

Slično u inozemstvu