SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
213 596 €
(2 484 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
86 m²
PRACA CANARIAS, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan86 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Localização:

Imóvel com excelente localização, próximo das principais vias da cidade. Possui infraestrutura completa como: Mercados, padarias, Facul...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

NamještenoOtvoreni dnevni boravakTuš kabinaZaseban wcKuhinjski aparatiPogledDrveni podVisoki stropoviNakon renovacijePrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

PRACA CANARIAS, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

TORRE FORTE IMÓVEIS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu