Popis ponuda
19
19
19
213 596 €
(2 015 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
106 m²
RUA OCRISIA, São Paulo
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
106 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Unique Green Tourmaline Apto de 106 m2 1º ANDAR Vista Interna
No Unique Green, você encontra muito mais do que um apartamento ! Encontra um refúg...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
2dana
Ažurirano:
2dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
RUA OCRISIA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2