SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
186 254 €
(1 242 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
150 m²
RUA SANTA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan150 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Condomínio Leblon, Vila Mascote - Apartamento de 150m² com 3 suítes e 2 vagas Edifício Leblon, uma residência que reflete o espírito vibrante de São P...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

RUA SANTA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Slični oglasi

Slično u inozemstvu