SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
163 713 €
(2 373 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
69 m²
RUA CACILDA BECKER, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan69 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento Moderno com Vista Maravilhosa, no Jardim das Acácias

Descubra este incrível apartamento localizado no Jardim das Acácias, São Paulo, uma ...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

RUA CACILDA BECKER, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu