SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
162 329 €
(820 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
198 m²
Rua Doutor James Ferraz Alvim, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan198 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Descubra o ápice do conforto e sofisticação neste espaçoso apartamento de 4 quartos, localizado na cobiçada região de Vila Suzana, São Paulo. Com uma ...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rua Doutor James Ferraz Alvim, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu