SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
146 949 €
(1 633 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
90 m²
Rua Augusta, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan90 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento a 15 minutos caminhando da Avenida Paulista. Iluminado, ventilado, mobiliado, recentemente reformado. De um 02 dormitórios foi transformad...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakDrveni podPogledNamještenoKućni ljubimci dobrodošliPrirodno svjetloNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Augusta, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu