SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
134 986 €
(2 250 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
60 m²
Rua Croata, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan60 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentando este moderno apartamento à venda na Vila Ipojuca, em São Paulo. Com 60m² de área total e 60m² de área útil, este imóvel de 1 quarto com 1...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua Croata, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu