SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
127 997 €
(2 000 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
64 m²
RUA MARATONA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan64 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento Vila Mascote 64m² andar alto 2 dorms 1 suite 2 Vagas 2 Banheiros

O Equilíbrio Perfeito: Conforto, Lazer de Clube e 2 Vagas de Garagem!

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

RUA MARATONA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu