SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
115 864 €
(4 291 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
27 m²
Rua Batataes, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan27 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Um Refúgio Urbano no Coração do Jardim Paulista
Viver em São Paulo é buscar o equilíbrio perfeito entre a agitação cultural e a praticidade do dia a d...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Batataes, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu