SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
112 258 €
(2 551 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
44 m²
RUA BELA CINTRA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan44 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Rua Bela Cintra, no coração da Consolação, a poucos passos da Av. Paulista e do metrô Consolação, próximo ao MASP, Shopping Frei Caneca e Centro de Co...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

RUA BELA CINTRA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Slični oglasi

Slično u inozemstvu