SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
97 391 €
(2 864 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
34 m²
RUA MONTE APRAZIVEL, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan34 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Morar bem não depende de metros quadrados, depende de inteligência de projeto e localização. Este apartamento na Vila Nova Conceição entrega exatament...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

RUA MONTE APRAZIVEL, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu