SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
73 466 €
(517 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
142 m²
Rua Basílio Alves Morango, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan142 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Venha conhecer essa casa à venda, situada no coração do Jardim Brasil, na Zona Norte de São Paulo. Com um preço ótimo, esta residência de 142 metros q...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Rua Basílio Alves Morango, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu