SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
71 603 €
(2 652 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
27 m²
Rua Borges Lagoa, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan27 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Entre a Vila Mariana e Vila Clementino, o Live Lodge está em uma das regiões mais estratégicas de São Paulo, próximo ao Parque Ibirapuera, Av. Paulist...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Borges Lagoa, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Slični oglasi

Slično u inozemstvu