SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
41 697 €
(887 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
47 m²
RUA MORUBIXABA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan47 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excelente Apartamento na Cidade Líder -Com Dois Dormitórios - Sala Ampla para Dois Ambientes com Sacada & Lavabo- Cozinha com Área de Serviço e com...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

RUA MORUBIXABA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Omega Assessoria E Administração Ltda

Slični oglasi

Slično u inozemstvu