SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
906 161 €
(5 034 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
180 m²
Rua Haddock Lobo, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan180 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento para venda e aluguel em uma Localização privilegiada no Condomínio da década de 70, de estilo modernista e que leva o nome de uma bela av...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Haddock Lobo, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

EXP BRASIL CONSULTORIA IMOBILIARIA LTDA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu