SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 072 603 €
(3 494 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
307 m²
Rua Monte Alegre, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan307 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentando um excelente apartamento com 4 suítes em uma localização privilegiada no bairro de Perdizes, em São Paulo. Esse imóvel de 307 m² de área ...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Monte Alegre, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu