SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 037 997 €
(3 117 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
333 m²
Rua Harmonia, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan333 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento na Vila Madalena de 333m² da Idea!Zarvos, projeto de Carvalho Araújo.
Com amplos caixilhos e varandas generosas com vista para o pôr do so...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Harmonia, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu