SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 012 199 €
(4 559 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
222 m²
Rua Campevas, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan222 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentado com exclusividade, este magnífico apartamento padrão em Perdizes, São Paulo, oferece uma oportunidade única de adquirir um imóvel com 222 ...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Rua Campevas, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu