SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
928 297 €
(5 730 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
162 m²
RUA DINA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan162 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentando um magnífico apartamento, localizado no prestigiado bairro da Vila Nova Conceição, em São Paulo. Construído em 2024, este imóvel de padrã...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA DINA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu