SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
925 529 €
(3 889 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
238 m²
RUA ARANDU, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan238 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Localizado na melhor região do Brooklin, este apartamento de alto padrão combina conforto, elegância e funcionalidade em cada detalhe. Com generosos 2...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA ARANDU, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu