SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
925 684 €
(3 354 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
276 m²
RUA NILO, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan276 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na Aclimação, um apartamento que traduz espaço, requinte e exclusividade. A planta, funcional e bem distribuída, abriga 276 metros quadrados muito bem...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA NILO, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu