SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
899 730 €
(2 950 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
305 m²
RUA FLORIDA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan305 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este é mais que um apartamento é um convite para você criar o lar que sempre idealizou, no coração do Brooklin, um dos bairros mais nobres e valoriza...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA FLORIDA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu