SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
899 574 €
(1 922 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
468 m²
RUA EDSON, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan468 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentando este impressionante apartamento na região do Campo Belo, em São Paulo. Com uma área total de 468 m² e área útil de 468 m², este imóvel de...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

RUA EDSON, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu