SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
845 468 €
(4 104 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
206 m²
RUA HARMONIA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan206 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Sofisticação conforto e conveniência. Com um design moderno e elegante esse empreendimento proporcionará um ambiente amplo e aconchegante para os mora...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

RUA HARMONIA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu