SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
827 404 €
(4 309 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
192 m²
Rua Flórida, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan192 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentando este excepcional apartamento padrão de 192 m² na Cidade Monções, São Paulo. Construído em 2008, este imóvel de venda oferece um layout im...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Flórida, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu