SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
754 231 €
(4 360 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
173 m²
Rua Lisboa, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan173 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentamos este impressionante apartamento localizado no bairro nobre de Cerqueira César, em São Paulo. Com acabamentos de alta qualidade e uma área...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Lisboa, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu