SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
725 995 €
(3 594 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
202 m²
Praça da Sé, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan202 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentando este moderno apartamento localizado no bairro de Jardim das Perdizes, em São Paulo. Com 202 metros quadrados de área total, este imóvel d...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Praça da Sé, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu