SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
718 050 €
(2 689 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
267 m²
Rua Evaristo de Morais, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan267 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este magnífico apartamento padrão está localizado na movimentada e desejada região da Vila Mariana, em São Paulo. Com generosos 267 metros quadrados d...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Evaristo de Morais, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu