SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
617 952 €
(4 039 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
153 m²
RUA ITACEMA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan153 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda no exclusivo bairro Itaim Bibi, na cidade de São Paulo, representa o auge do conforto e sofisticação. Este imóvel de alto padrão p...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA ITACEMA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu