SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
595 175 €
(5 723 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
104 m²
Rua Chilon, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan104 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Imagine viver ou investir em um lugar que é o primeiro em seu gênero. São duas torres com acessos e áreas de lazer independentes. Preço e disponibilid...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua Chilon, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu