SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
591 740 €
(3 114 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
190 m²
RUA ITACEMA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan190 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento Duplex de Alto Padrão 190 m²
Andar alto com vista espetacular.
Viva com sofisticação em um apartamento com lazer completo.

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA ITACEMA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu