SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
521 782 €
(3 051 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
171 m²
Rua Itapicuru, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan171 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Um projeto contemporâneo pensado para a família. Localização privilegiada na parte mais nobre e desejada do bairro onde tudo de melhor e mais completo...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Itapicuru, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu