SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
511 991 €
(3 160 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
162 m²
Rua Campevas, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan162 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresente-se em um maravilhoso apartamento moderno e espaçoso localizado no bairro nobre de Perdizes, São Paulo. Com 162 m² de área total, este empree...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Campevas, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu