SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
504 205 €
(2 334 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
216 m²
Rua Fábia, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan216 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentando um sofisticado apartamento duplex localizado no bairro nobre da Vila Romana, em São Paulo. Com uma área total de 216 m² e 216 m² de área ...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Fábia, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu