SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
501 609 €
(3 322 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
151 m²
RUA NOVA YORK, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan151 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

️Ateliê 365 Brooklin: Apartamento de 151m², 3 suítes e varanda com vista livre. 2 vagas com ponto elétrico. O alto padrão definitivo na Rua Nova York....

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA NOVA YORK, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu