SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
501 609 €
(1 844 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
272 m²
RUA PASCAL, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan272 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentando um imponente apartamento localizado no prestigiado bairro de Campo Belo, em São Paulo. Construído em 1989, este imóvel de 272 m² de área ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

RUA PASCAL, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu